Zima z Kulturą 2022 - Fotorelacja

Akcja Zima z Kulturą to wydarzenia kulturalno - artystyczne przygotowywane dla dzieci, corocznie przez Dom Kultury Stokrotka, w czasie ferii zimowych

Wszystko dobre, co się dobrze kończy. Dokładnie tak, jak ferie w Domu Kultury Stokrotka. Mówią nam o tym roześmiane oczy i buzie dzieci z którymi spędziliśmy aktywnie minione dwa tygodnie. Zajęcia artystyczne, fotograficzne,  malowanie światłem, zajęcia w pracownii introligatorskiej, zwiedzanie fabryki bombek, spacer w koronach drzew, bowling i wiele wiele innych atrakcji. Na naszej stronie zabraknie miejsca aby zmieścić wszystkie nasze wrażenia. Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaufanie, za to, że powierzyli nam swoje dzieci, wiedząc, że wrócą po zajęciach, bezpieczne, zdrowe i zadowolone. Dzieciom bardzo dziękujemy za ich zaangażowanie, a Radzie Osiedla Kwiatowego za pomoc finansową w organizacji wycieczek.

Autorzy zdjęć: Tomasz Siuda, Barbara Glapka, Alina Danielewska.

 

Informacje kontaktowe

DOM KULTURY „STOKROTKA”

ul. Cyniowa 11
60-175 Poznań

Tel./fax 61 867 19 19

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 61 867 19 19
e-mail:dkstokrotka@tlen.pl

Zamknij menu
Wróć na początek strony