Inauguracja działalności AED przy DK Stokrotka

Inauguracja działalności AED przy DK Stokrotka

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystej inauguracji działalności AED przy DK StokrotkaŻycie to cud i skarb, choć kruchy i ulotny. Dlatego w trosce o nie udało nam się marzenie zmienić w fakt. I oto przed naszym DK Stokrotka stoi ratujący życiedefibrylator. Oby nigdy nie był potrzebny, a jeśli już to niech ratuje cenne życie. Marzenie byłoby w sferze fantazji gdyby nie wsparcie sponsora, Pana Tomka z firmy MadAid Kursy Ratownictwa, który poza sfinansowaniem w 50% zakupu wsparł nas również doradztwem, montażem urządzenia i przeszkoleniem.

Dziękujemy gościom, którzy byli razem z nami tego dnia Dyrektor Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych UMP, Pani Magdalenie Pietrusik- Adamskiej, księdzu proboszczowi Marcinowi Głowińskiemu, dyr. szkoły Podst.nr 78 Ewie Kubisz z młodzieżą, Pawłowi Motakowi- Przewodniczącemu Zarządu Os. Kwiatowego i całej lokalnej społeczności.

Zorganizowaliśmy również szkoleniedla chętnych mieszkańców z podstaw udzielania pierwszej pomocy, które odbędzie się w czwartek 29.06, godz. 18.00 w DK Stokrotka. Wstęp wolny.

 

Informacje kontaktowe

DOM KULTURY „STOKROTKA”

ul. Cyniowa 11
60-175 Poznań

Tel./fax 61 867 19 19

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 61 867 19 19
e-mail:dkstokrotka@tlen.pl

Zamknij menu
Wróć na początek strony