Warsztaty plastyczne dla dzieci

Warsztaty plastyczne dla dzieci

Potrzeba twórczego działania jest w człowieku od początku życia.

Zadaniem warsztatów plastycznych jest podtrzymanie tej potrzeby i zmianę jej w niesamowitą zabawę twórczą. Pozwala ona wyrazić własną wrażliwość na piękno otaczającego nas świata. Uczestnicy zajęć poznają różne techniki. Wzrasta w nich zadowolenie, zaangażowanie jak i wiara we własne umiejętności. Zwracają większą uwagę na estetykę otoczenia. Biorą udział w konkursach i wystawach.

Zajęcia z warsztatów plastycznych odbywają się w następujących grupach:

Mały artysta (6- 12 lat) Na tych zajęciach dzieci poznają podstawowe techniki malarskie. Wykonują prace płaskie jak i przestrzenne. Swoimi dziełami mogą ozdobić własny pokój jak i podarować je bliskim. Starają się poprzez zabawę wyrazić własną wyobraźnie twórczą.

Uczeń Leonarda (13 + lat) To zajęcia dla osób, które lubię wyrażać się poprzez sztukę . Na zajęciach poznają rozmaite sztuki plastyczne i pojęcia z nimi związane oraz nauczą się je zastosować w swoich pracach. Zapraszamy nie tylko młodzież, która chce przygotować się do liceum plastycznego czy zdawać na studia artystyczne ale i osoby które zawsze marzyły aby spróbować swoich sił w zakresie sztuk plastycznych i zdobyć umiejętności do ich realizacji.

Informacje kontaktowe

DOM KULTURY „STOKROTKA”

ul. Cyniowa 11
60-175 Poznań

Tel./fax 61 867 19 19

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 61 867 19 19
e-mail:dkstokrotka@tlen.pl

Zamknij menu
Wróć na początek strony