Poznańskie Dni Rodziny 2022

W najbliższą niedzielę ruszają Poznańskie Dni Rodziny 2022. To już X, jubileuszowa edycja tego niezwykłego wydarzenia!

Jak co roku w okresie od 15.05 do 1.06.2022r., zapraszamy do udziału w licznie przygotowanych atrakcjach. W tym czasie na stronie internetowej Miasta Poznania publikowana będzie społeczno-kulturalna oferta atrakcji skierowana do całych rodzin: dzieci, rodziców, seniorów, a także z zakresu wspierania integracji.

A już 15 maja, zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w uroczystej Inauguracji X edycji Poznańskich Dni Rodziny. Od godziny 15:00 na Palcu Wolności czekają na Państwa liczne atrakcje. W programie miedzy innymi: Spektakl Teatru Blum „Piosenki na niepogodę”, koncert Prof. Śledź i UkuPolaLele, występ muzyczny Darii Udovychenko, czy recital Bartosza Kuczyka. Na dorosłych i dzieci czekają liczne atrakcje przygotowane w strefach aktywności. Na zakończenie Inauguracji o godz. 18:30 wystąpi gwiazda wieczoru - zespół ENEJ.

Wydarzenia przygotowane przez Dom Kultury Stokrotka w ramach Poznańskich Dni Rodziny

27.05.2022r. (piątek) godz. 17.00 – 20.00 – Spotkanie Seniorze bądź bezpieczny

Spotkanie profilaktyczne przygotowane wspólnie z Komendą Wojewódzką Policji w Poznaniu. Podczas spotkania Policjanci wraz z zaproszonym aktorem Teatru Nowego w Poznaniu Michałem Grudzińskim będą prowadzili dialogi i monologi o tematyce związanej z oszustwami i innymi zagrożeniami z jakimi Seniorzy mogą się spotkać w życiu codziennym

28.05.2022r. (sobota) godz. 17.00 – 18.30 – Koncert muzyczny MŁODE TALENTY

Podczas koncertu uzdolnione dzieci i młodzież zaprezentują znane i lubiane utwory muzyczne na różnych instrumentach takich jak: wiolonczela, gitara, ksylofon, perkusja czy organy. Na zakończenie wspólnie opowiemy o korzyściach rozwojowych wynikających z grania na różnych instrumentach muzycznych.

01.06.2022r. (środa) godz. 17.00 – 18.30 –  Dzień Dziecka w DK Stokrotka – Spotkanie muzyczne „Witajcie w naszej bajce”

Wydarzenie przygotowane wspólnie ze studentami Prywatnego Policealnego Studium Sztuki Wokalnej w Poznaniu. Zapraszamy na Koncert piosenek z bajek oraz do udziału w bajkowych warsztatach śpiewu oraz konkursie z nagrodami i niespodzianką dla najmłodszych.

Więcej informacji oraz cały harmonogram wydarzeń znaleźć można na poniższych stronach www. Serdecznie zapraszamy

https://www.poznan.pl/poznanskiednirodziny/
https://www.facebook.com/events/443337950886354/
Poznańskie Dni Rodziny startują w niedzielę - Aktualności - Info | Poznan.pl (www.poznan.pl)