Podczas naszego ostatniego spotkania integracyjnego mieliśmy okazję porozmawiać o francuskich wypiekach, codziennych smakach Francji i o tym, jak pachnie prawdziwa sąsiedzka piekarnia.
Naszym gościem był właściciel nowej Piekarni Big Bonjour z Os. Kwiatowego — Francuz, który mieszka już na stałe na naszym osiedlu i z ogromną pasją opowiadał o swojej pracy, tradycji wypieku oraz kulinarnych inspiracjach prosto z Francji.
Cieszymy się, że na Os. Kwiatowym pojawiło się tak miłe miejsce, które warto wspierać i odwiedzać. Dziękujemy wszystkim Seniorom za obecność, wspólny czas i dobre rozmowy. Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach w Domu Kultury Stokrotka!









