Ostatnio dodane

11 listopada 2019
11 listopada 2019

Ostatnie wydarzenia - zdjęcia

galeria DK Stokrotka

mps logo

Ferie w "Stokrotce" 2018 - I tydzień

ZPS

Ferie w „Stokrotce” to wyjątkowy czas. Wyjątkowy, ponieważ obfituje w wiele atrakcji, które przygotowujemy już wiele tygodni wcześniej.
Jak co roku są wycieczki autokarowe, zajęcia sportowe, plastyczne i spotkania z ciekawymi gośćmi – które nie tylko bawią ale także edukują.

Tym razem w I tygodniu pojechaliśmy do Teatru Muzycznego na spektakl pt. „Madagaskar – musicalowa przygoda”, wspólnie z instruktorami „Stokrotki” bawiliśmy się na zajęciach muzyczno-ruchowych ucząc się układów tanecznych do znanych utworów z wykorzystaniem instrumentów, a na warsztatach artystycznych wykonywaliśmy własnoręcznie biżuterię z drutu pamięciowego.

 

Wspólnie z dietetykiem bawiliśmy się w przygotowanie zdrowych potraw na warsztatach edukacyjno-kulinarnych pt: „Od ziarenka do pizzerki” oraz „Pasta i basta”.
Nie zabrakło także stałych punktów w naszym programie – czyli wycieczki autokarowej do Bramy Poznania - tym razem na warsztaty edukacyjne pt: „Na tropie tajemnic”
oraz Zimowego Pogotowia Sztuki – warsztatów plastycznych pt. „Planeta Płaszczaków” przygotowanych i prowadzonych przez instruktorów z Centrum Sztuki Dziecka.
Dziś przed nami jeszcze rozgrywki tenisa stołowego dla dziewcząt i chłopców o Puchar Dyrektora DK "Stokrotka”. Natomiast w sobotę chętni będą mogli nauczyć się gry w szachy, warcaby i brydża.

logotyp Poznan

 

logo centrum TRAKT RGB

logo brama poznania ichot rgb

Estrada logo

iks

PSCH logo

© 2016 Dom Kultury Stokrotka