Ostatnio dodane

Ostatnie wydarzenia - kliknij !

ostatnie wydarzenia

mps logo

Koncert z okazji dnia kobiet - tercet - pianino, kontrabas, vocal

Koncert z okazji DNIA KOBIET pt. „Amore, Amore...” w wykonaniu: Eweliny Rajchel – śpiew, Piotra Kałużnego – piano i aranżacja oraz Piotra „Max'a” Wiśniewskiego – kontrabas. Przybyli goście usłyszeli piosenki o tematyce miłosnej z repertuaru artystów polskich, włoskich oraz największe przeboje Elvisa Presley’a

Koncert char 2020

KONCERT CHARYTATYWNY dla Agnieszki Wagner w wykonaniu:
Paweł Jakub Wojtasiewicz – kontratenor sopranowy,pianista, pedagog,
Katarzyna Kujawa – akompaniament oraz wokaliści Prywatnego Studia Wokalnego WojArte
Licznie zgromadzona publiczność miała okazję wysłuchać utworów muzyki klasycznej i rozrywkowej w mistrzowskim wykonaniu !

f2020 IIt

Drugi tydzień ferii minął nam równie emocjonująco. Poniedziałek rozpoczęliśmy przedstawieniem teatralnym pt. „Złota kaczka”. We wtorek udaliśmy się na wycieczkę autokarową do Ogrodu Botanicznego na zajęcia edukacyjne pt. „Ptasia stołówka”, a po południu bawiliśmy się na warsztatach kulinarno-edukacyjne z dietetykiem „Od ziarenka do pizzerki”. W kolejnym dniu mieliśmy mnóstwo aktywności w ramach zajęć z fizjoterapeutką - "Zumba dla Smyka", a po południu wykonywaliśmy pachnące mydełka.

f1t 2020

Ferie to czas zabaw i atrakcji. Jak co roku dokładamy starań, aby program ferii był ciekawy, atrakcyjny i kreatywny. Tradycyjnie rozpoczęliśmy balikiem dla najmłodszych pt. „Morskie szaleństwa piratów”, warsztatami kreatywno-rozwojowymi, warsztatami języka migowego i lepieniem z gliny. Miłośnicy Minecraft'a mieli sporo okazji nie tylko do zabawy ale i do nauki programowania. Nie mogło zabraknąć również zajęć tanecznych z Zumby, Turnieju Tenisa Stołowego i wycieczki do kina Helios - tym razem na film "Dr Dolittle". A od poniedziałku kolejne atrakcje...

dbbid2020

Spotkanie z cyklu „Bezpieczny Senior” – pogadanką o bezpieczeństwie z Policjantami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu oraz "Jasełka Polskie” w wykonaniu dzieci z Przedszkola im. „Orlego Gniazda” z ul. Junikowskiej. Policjanci oraz dzieci złożyli również życzenia i podarowali upominki naszym seniorom. Miłe i wzruszające spotkanie.

jttw2020

Koncert noworoczno-musicalowy to kolejna okazja aby spotkać się z młodymi artystami Towarzystwa Muzycznego SCP oraz kursu wokalnego Vocalart Junior pod kierunkiem Barbary Tritt i Damiana Suchożebskiego. Przy foprtepianie wystąpiła Monika Jaguszewska. Nasi wykonawcy zdążyli nas już przyzwyczaić że ich koncerty są świetne. Nie inaczej było i tym razem !

KKP2020

Koncert w wykonaniu dzieci i młodzieży sekcji muzycznej i teatralnej – vocal, skrzypce, gitara, pianino, klawesyn i dzwonki

senioritki

BOŻONARODZENIOWY FESTIWAL MUZYCZNY- z cyklu POZNAŃSKIE KOLĘDOWANIE organizowany przez UMP i Poznański Chór Chłopięcy - występ zespołu „SENIORITKI”. Świetny występ z ciekawą oprawą i odrobina humoru bardzo spodobał się zgromadzonej publiczności. Mamy nadzieję, że Panie odwiedzą "Stokrotkę" jeszcze nie raz !

ws2019

Dzięki wygranemu projektowi w konkursie "Mikrogranty dla Seniorów", przygotowanego i sfinansowanego w całości ze środków budżetu UMP, nasi kochani Seniorzy mogli zorganizować świąteczne spotkanie. Wspólnie z naszym gościem Panią Magdaleną Pietrusik - Adamską dyrektorem Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych skosztowaliśmy wigilijnych potraw, złożyliśmy sobie życzenia i razem śpiewaliśmy kolędy. Kolejne ważne wydarzenie integrujące Seniorów !

dla anity

Dnia 7 grudnia w gościnnych progach Domu Kultury "Stokrotka" spotkali się ludzie o wielkim sercu i przyjaciele Anity Biedrzyckiej, aby pomóc i wesprzeć w trudnej chorobie nowotworowej. Wystąpili wspaniali artyści, odbyła się licytacja , można było wykonać rodzinną sesję zdjęciową i skosztować domowych wypieków, a wspólnie z raperem Jackiem Mezo Mejerem zaśpiewaliśmy "... ważne,że potrafisz widzieć dobro". Podziękowania dla organizatorów i uczestników spotkania. Jesteście wspaniali !!!

 

mik0laj2019

Jak zawsze przedstawienie teatralne dla dzieci wykonaniu aktorów ze Studia Teatralnego „Krak-Art” zgromadziło liczną widownię - tym razem było to przedstawienie pt. "Świąteczna gorączka Olafa". Oczywiście w ten wyjątkowy dzień - 6 grudnia - nie mogło zabraknąć spotkania z Mikołajem, który obdarował dzieci słodkimi upominkami.

BJ2019

Koncert muzyczny pt: "Barwy Jesieni" w wykonaniu uczestników zajęć w DK Stokrotka: teatralnych- Teatr Cieni, muzycznych - Studio Piosenki oraz nauka gry na pianinie, gitarze i skrzypcach.Gratulacje dla młodych wykonawców i instruktorów.

ckp2019

Już po raz ósmy spotkaliśmy się na wspólnym czytaniu klasyki polskiej. W tym roku w ramach XIX Festiwalu Sztuki Słowa Verba Sacra czytaliśmy LITERATURĘ SZLACHECKĄ z udziałem gości:  prof. UAM dr hab. Jacka Kowalskiego i dyrektora festiwalu Przemysławem Basińskim. Oprawę muzyczną spotkania przygotowali Marcin Dęga i Szymon Tritt.

APE

W piątkowe popołudnie (15.11) zaprosiliśmy mieszkańców na ciekawą prezentacje multimedialną i wspomnienia z wakacji Dawida Dominika Grzelaka pt: "Autostopem przez Europę".

pjg2019

Poznańska Jesień Gitarowa- VIII Konkurs dla gitarzystów amatorów, solistów i zespołów - od duetu do oktetu. Konkurs odbył się w kategoriach wiekowych do 11 lat, od 12-15 i powyżej 16 oraz zespoły. Do tegorocznego konkursu zgłosiło się 21 uczestników i wszystkim GRATULUJEMY!

lk

Kolejne interaktywne przedstawienie teatralne które przygotowaliśmy dla dzieci pt: „Lodowa Kraina” przeniosło nas w bajkowy klimat nadchodzącej zimy !

wilk

Kolejne przedstawienie teatralne dla dzieci pt: „Czerwony Kapturek” w wykonaniu Studia Teatralnego „Krak-Art” zgromadziło wyjątkowo liczna widownię. Jak zwykle przedstawienie pełne było humoru, dobrej zabawy i zawierało ważne przesłanie.

vivaldi2019

KONCERT MUZYKI KLASYCZNEJ „CZTERY PORY ROKU” ANTONIO VIVALDI'ego – prof. Bartosz Bryła z zespołem wystapili w kościele parafialnym p.w. św. Jadwigi Śląskiej.

Ten wyjątkowy koncert odbył się dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta Poznania oraz Rady Osiedla Junikowo oraz Domu Kultury "Stokrotka"

sokoły2019

Już po raz ósmy zorganizowaliśmy Jesienną Spartakiadę młodzieży niepełnosprawnej.
Uczestnikami były osoby z Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym - Środowiskowego Domu Samopomocy "Sokoły".
Zdobyte medale sprawiły wyjątkowo wiele radości.. i o to chodziło !!!

Klub Mamy 1

Kolejne spotkanie w ramach projektu Kwiatowe Mamy za nami.
Tym razem dzieci uczestniczyły w warsztatach sensorycznych w połączeniu z zabawami edukacyjnymi i nauką języka niemieckiego.
Przypominamy, że spotkania odbywają się w każdy czwartek o godz. 10.30.
Serdecznie zapraszamy !!!!

bukiety (3)

27.09.2019 Warsztaty Rzemiosła Artystycznego dla młodzieży i dorosłych pt "HORTITERAPIA: Bukiety polne – kwiaty z łąki"
Uczestnicy mogli spróbować swoich sił w układaniu kolorowych kompozycji z jesiennych liści i kwiatów. Poniżej  kilka bukietów które powstały w czasie warsztatu.

klub mamy 24 09 2019(1)

Grono uczestniczących w naszym wspólnym projekcie "Kwiatowe Mamy" rozrasta się co bardzo nas cieszy !
Zapraszamy na kolejne spotkania w każdy wtorek o godz.10.30

klub mamy

Integracyjno - edukacyjne spotkania w ramach Klubu Mamy w Domu Kultury "Stokrotka" rozpoczęte !!! Dzieci wraz ze swoimi mamami, słuchając ciekawych piosenek, uczyły się rozpoznawania kolorów i ich nazewnictwa w języku angielskim. Chcemy wspierać rozwój dzieci poprzez zabawy sensoryczne, opowiadanie i tworzenie bajek dla maluchów oraz wspólną zabawę połączoną z edukacją językową. Serdecznie zapraszamy na kolejne ciekawe spotkania - każdy czwartek o godz. 10.30 w Domu Kultury "Stokrotka"

inauguracja 2019

Nowy sezon kulturalny rozpoczęliśmy przedstawieniem Teatru Gili – Gili pt: „CZUŁY DOMEK” w wykonaniu - Igora Fijałkowskiego i Marcina Chomickiego - aktorów Teatru Animacji w Poznaniu. Po przedstawieniu aktorzy zaprosili naszą widownie do wspólnych wesołych tańców i zabaw animacyjnych.

bieg KW 2019

Pomimo typowo jesiennej aury w biegu wzięło udział 128 uczestników.
Atmosfera jak zwykle była gorąca.
Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim którzy bawili się razem z nami serdecznie dziękujemy !

MFW III Foto

Wakacje w Poznaniu wcale nie muszą być nudne.. Przeciwnie.. mogą być bardzo ciekawe ! Za nami 3 turnus atrakcji przygotowany przez Dom Kultury Stokrotka podczas którego odbyły się warsztaty naukowe, warsztaty kulinarne, zwiedzanie Komendy Miejskiej Policji, zabawy w lasku Marcelińskim, warsztaty plastyczne - Letnie Pogotowie Sztuki na Cytadeli, wycieczki na kręgle, gokarty, warsztaty "magnesy plastyczne", programowanie z Minecraftem oraz wycieczka autokarowa do Ośrodka Sportowo - Rekreacyjnego ”IMPULS” w Puszczykowie na zajęcia survivalowe „MALI KOMANDOSI”.

MFW II foto

II tydzień wakacji ze "Stokrotką" to moc kolejnych atrakcji. Tym razem bawiliśmy się na warsztatach mydlarskich wykonując pachnące mydełka, które dzieci mogły zabrać do domu, wypiekaliśmy jadło na zakwasie i uczestniczyliśmy w zabawach integracyjnych prowadzonych przez wojów ze Stowarzyszenia Miłośników Kultury Średniowiecznej. Odwiedziliśmy także Ogród ekologiczny w Wirach, wieżę widokową na Szachtach i bawiliśmy się na terenie lasku Marcelińskiego. Stałym punktem programu którego nie mogło zabraknąć było Letnie Pogotowie sztuki - tym razem na poznańskiej cytadeli, rejs stateczkiem wycieczkowym "Bajka" po Warcie, wakacyjny kurs tańca, programowanie z Minecraftem, zajęcia plastyczne, jazda na torze kartingowym. Tydzień zakończyliśmy wycieczka do Krainy Zabawy "Bogilu" koło Grodziska Wielkopolskiego.

mfw foto 1

Jak co roku wakacje ze "Stokrotką" to czas świetnej zabawy pełen wycieczek, gier i warsztatów. Podczas pierwszego tygodnia bawiliśmy się między innymi na pikniku owocowym w Ogrodzie Ekologicznym w Wirach, warsztatach plastycznych i wakacyjnym kursie tańca. Nie zabrakło również warsztatów w ramach Letniego Pogotowia Sztuki w Starym Browarze, gry terenowej w Bramie Poznania, programowania z Minecraftem i nauki jazdy na gokartach. Na zakończenie w piątek pojechaliśmy na wycieczkę do parku linowego "Cascader" w Kobylnicy. To był tydzień wypełniony wrażeniami !

kmpim2019
Koncert Piosenek Polskich i Musicalowych
w wykonaniu studentów Prywatnego Policealnego Studium Sztuki Wokalneji
Towarzystwa Muzycznego Schola Cantorum Posnaniensis
podkierunkiem dr Barbary Tritt.. Jak zawsze świetne wykonanie !

zespol

Sezon kulturalny zakończyliśmy wernisażem i wystawą prac uczestników zajęć plastycznych w DK„Stokrotka” pt. „Radość tworzenia”
oraz występem solistek i solistów zajęć muzycznych.

koncert zc 2019 zak

Koncert Gitarowy w wykonaniu uczestników zajęć muzycznych Zenona Cioska
z udziałem gościa Tomasza Dziubińskiego znanego poznańskiego gitarzysty rock&roll'owego.

 

finisaż 2019

Finisaż i licytacja obrazów Jolanty Silskiej- Hałupki pt:„Wiosenne inspiracje” – Dochody z aukcji w całości przekazane zostaną na leczenie terapią protonową córki dr Agnieszki Wagner. Cieszymy się, że oprócz podziwiania pięknych prac, mogliśmy także włączyć się w akcję charytatywną !

koncert dyplom

Dnia 23 maja wystąpiła na naszej scenie utalentowana młodzież z Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. Fryderyka Chopina
oraz Szkoły Talentu pod kierunkiem prof. Tomasza Walczaka i Marcina Dęgi. Piękne utwory i wspaniałe wykonanie.

wycieczka seniorow 2019

Integracyjna całodniowa wycieczka autokarowa z seniorami do Gospodarstwa Agroturystycznego. "Chata pod Żurawiem" k/ Nowego Tomyśla.
Nawet niska temperatura (ok. 10°C) nie popsuła humoru i pogody ducha naszym kochanym seniorom.

warsztaty rodzinne decupage

Rodzinne warsztaty " Decoupage- dekorowanie ozdobnych magnesów" zorganizowane w ramach VII Poznańskich Dni Rodziny.
Zadowoleni rodzice, szczęśliwe dzieci i wspaniałe prace wykonane pod kierunkiem p. Ewy Langer.

dr dolittle

To kolejne przedstawienie dla dzieci wykonaniu Studia Teatralnego Krak-Art.
Tym razem poznawaliśmy przygody najsłynniejszego weterynarza dr Dolittle.
Jak zawsze nie zabrakło humoru, interakcji z naszymi młodymi widzami oraz morału płynącego z opowieści.
Mnóstwo dobrej zabawy !
Widowisko zostało przygotowane w ramach VII Poznańskich Dni Rodziny.

koncert PW

Koncert Muzyczny pt: „Powitanie Wiosny” w wykonaniu uczestników zajęć muzycznych – piano, gitara, skrzypce,saksofon, wiolonczela i śpiew

latający kufer

Przedstawienie teatralne dla dzieci pt. „Latający Kufer” –adaptacja baśni Hansa Christiana Andersena
w wykonaniu StudiaTeatralnego Krak-Art

dz kob 2019

8 marca to w naszym Domu Kultury dzień, który świętujemy szczególnie.
Tym razem ten miły wieczór wraz z naszymi Paniami spędziliśmy w towarzystwie świetnych artystów na koncercie pt. „Cała przyjemność po naszej stronie” w wykonaniu:
Piotr Należyty – śpiew
Sławomir Heinrychowski – klarnet i saksofon
Marcina Dęga - pianino
W programie pojawiły się znane polskie i światowe standardy muzyki klasycznej i rozrywkowej.

sniezka foto

TEATR DLA NAJMŁODSZYCH  to propozycja na przyjemne spędzenie popołudnia ze "STOKROTKĄ", ale także sposób aby przekazać dzieciom co jest ważne i jak należy się zachowywać. Tym razem zaprosiliśmy dzieci na przedstawienia teatralne  pt: „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” – adaptacja znane bajki braci Grimm w wykonaniu Studia Teatralnego Krak-Art

przedstawienie ferie2019

W drugim tygodniu ferii również nie zabrakło atrakcji. Rozpoczęliśmy przedstawieniem teatralnym pt. „Cyrk leśnych robaczków” w wykonaniu Studia Teatralnego „Krak-Art” z Krakowa i warsztatem z odczytywania sygnałów od naszych czworonożnych przyjaciół. Obejrzeliśmy także pokaz psich sztuczek. Byliśmy również w kinie "Helios" na naowych przygodach Asterixa i Obelixa i uczestniczyliśmy w warsztatach muzyczno-teatralno-plastycznych.

balik 2019

Ferie zimowe w „Stokrotce” to szczególny czas. Jak co roku na dni wolne od zajęć szkolnych przygotowujemy bogatą ofertę warsztatów, wycieczek i zabaw dla naszych uczestników. Dbamy aby było ciekawie i miło, aby nie zabrakło sportu, zajęć plastycznych i ruchowych, a oprócz sprawdzonych atrakcji odwiedzili nas nowi ciekawi goście. W tym roku I tydzień tradycyjnie rozpoczęliśmy Balikiem Karnawałowym dla najmłodszych, następnie udaliśmy się na wycieczkę autokarową do kina „Helios” na film pt. „Ralph - Demolka w internecie” a po południu bawiliśmy się na zajęciach muzyczno-ruchowych z wykorzystaniem instrumentów. Kolejnego dnia gościliśmy na torze kartingowym w Skórzewie gdzie uczyliśmy się jazdy gokartami. Czwartek minął nam w rytmie Zumby i warsztatów perkusyjnych z Marcinem Rauszem. Oczywiście nie zabrakło stałego punktu w naszym programie czyli Zimowego Pogotowia Sztuki – warsztatów plastycznych organizowanych przez Centrum Sztuki Dziecka.

koledy swiata 2019

Kolejny projekt realizowany przez DK to koncert " Kolędy Świata" w wykonaniu artystów Towarzystwa Muzycznego Schola Cantorium Posnaniesis w Poznaniu. Impreza odbywa się juz po raz kolejny i będzie gościć na stałe w naszym kalendarzu.  Wysłuchaliśmy kolęd solowych oraz wielogłosowych aranżacji w wykonaniu uzdolnionej młodzieży, którą zawsze chętnie gościmy i wspieramy. Kierownictwo muzyczne: prof. Jadwiga Gałęska -Tritt, dr Barbara Tritt.
Fortepian - Szymon Tritt, Sławomir Belak

Koncert dzieci DK

KONCERT NOWOROCZNY w wykonaniu dzieci i młodzieży sekcji muzycznej i tanecznej – vocal, skrzypce, gitara, pianino,
balet, zumba

STO 005

Przepiękny KONCERT NOWOROCZNY zorganizowany dzięki współpracy Rady Osiedla Junikowo i Kwiatowego - występ wybitnych artystów i pedagogów związanych z międzynarodową sceną muzyczną: Bartosz Bryła- skrzypce, Marta Gidaszewska- skrzypce, Mateusz Gidaszewski- skrzypce, Krzysztof Sowiński - piano. Prowadzenie koncertu Andrzej Chylewski.
DO SIEGO ROKU 2019!!!

 

DSC 7129

08.12.2018 w „Stokrotce” odbył się Turniej Szachowy dla uczczenia 100 Rocznicy Powstania Wielkopolskiego oraz odzyskania przez Polskę Niepodległości Impreza ta odbywa się w naszym Domu Kultury już po raz kolejny. Nad jej organizacją i przebiegiem czuwa sędzia klasy międzynarodowej i działacz szachowy Janusz Woda. Impreza ma również na celu popularyzację szachów wśród mieszkańców Osiedla Kwiatowego oraz promocję zdrowego stylu życia i pozytywnego wykorzystania czasu wolnego.

Wyniki turnieju (PDF)

mikolaj2018

Tradycyjnie już 6 grudnia zaprosiliśmy dzieci na spotkanie z MIKOŁAJEM.
Wspólnie obejrzeliśmy również przedstawienie teatralne pt:" Mikołajkowa niespodzianka"
w wykonaniu aktorów ze Studia Teatralnego "Krak- Art".
Magiczny wieczór dla najmłodszych z upominkiem na zakończenie.

 

kocham klasyke 2018

Z cyklu „Kocham klasykę” – wspólne czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego

– wydarzenie w ramach Narodowego Czytania i XVIII Festiwalu Sztuki Słowa Verba Sacra z udziałem reżysera Przemysława Basińskiego

koncert 100lat niepodleglosci

Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych z okazji Święta Niepodległości i 100 Rocznicy Powstania Wielkopolskiego.
Oprawę muzyczną zapewnili Piotr Należyty oraz Marcin Dęga

kwiat paproci
 
10 października zaprosiliśmy  dzieci na kolejne przedstawienie teatralne.
Tym razem wybraliśmy spektakl pt:"LEGENDA KWIATU PAPROCI"
opartej na utworze Józefa Ignacego Kraszewskiego
w wykonaniu Studia Teatralnego "Krak- Art"

otwarcie pz2018

5 października odbyło się uroczyste otwarcie placu zabaw przy ul. Krokusowej i Stokrotkowej. Obiekt został sfinansowany w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego 2018. Swoją obecnością zaszczycił nas Prezydent Miasta Poznania - Jacek Jaśkowiak, z którym wspólnie dokonaliśmy symbolicznego przecięcia wstęgi. Dalszą część naszego osiedlowego festynu wypełniła wspólna zabawa, animacje dla dzieci w wykonaniu aktorów scen poznańskich. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku dla mieszkańców, którzy przyszli świętować razem z nami

DSC 9114

Dziedziniec Urzędu Miasta Poznania w dniu 29 września br. był świadkiem inauguracji cyklu wydarzeń „Senioralni. Poznań 2018”. 
W południe prezydent Miasta Poznania Jacek Jaśkowiak, tworząc analogię do studenckich juwenaliów, przekazał seniorom i seniorkom klucze do miasta, by tym samym oddać Poznań we władanie najstarszym i najbardziej doświadczonym mieszkańcom.
Wzorem lat ubiegłych wręczono także kolejne certyfikaty w ramach akcji „Miejsce przyjazne seniorom”.
W tym roku również Dom Kultury „Stokrotka” otrzymał to wyróżnienie, uroczyście wręczone przez Prezydenta Jacka Jaśkowiaka.
Zdjęcia: Roman Szymański.

bieg 27

Przy pięknej słonecznej pogodzie odbył się już po raz 27 Bieg Kwiatowy o PUCHAR STOKROTKI.
Wspaniała inicjatywa łącząca pokolenia i integrująca społeczność lokalną.
W tym roku Bieg Kwiatowy poświęcony był pamięci Powstańców Wielkopolskich co symbolizowały biało-czerwone zawieszki do medali, które otrzymywali zawodnicy.

Wyniki Biegu Kwiatowego 2018

zak zezonu 2018

Sezon kulturalny zakończyliśmy wernisażem i wystawą prac uczestników zajęć plastycznych w DK „Stokrotka” pt. „Radość tworzenia”. Wystąpili także soliści i solistki z Studia Piosenki, zespołu wokalnego „Stokrotki” oraz dzieci uczestniczące w zajęciach j. angielskiego Musical Babies. Nasi uczestnicy mogli pochwalić się efektami swojej pracy i edukacji artystycznej znajomym i bliskim. Przed nami wakacje.. zabawa i oczywiście Małe Formy Wypoczynku ze "Stokrotką". Natomiast na zajęcia południowe zapraszamy od września !

 

koncert gitarowy
W niedzielne popołudnie 17.06.2018 uczestniczyliśmy w KONCERCIE GITAROWYM na zakończenie sezonu kulturalnego
w wykonaniu uczestników zajęć muzycznych Zenona Cioska.

lufyPM
W niedzielę 20.05 w "Stokrotce" odbył się spektakl pt. "Lufy Pamfletów" w wykonaniu "Teatru Droga".
Była to kolejna propozycja z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości. Spektakl w reżyserii Moniki Jarmark i Moniki Bromer zrealizowany został na podstawie wybranych piosenek, wierszy i dowcipów z życia codziennego społeczeństwa polskiego w czasie okupacji podczas II Wojny Światowej.

 1. Przegląd Teatrów Szkolnych 2018
 2. Koncert Dyplomantów ZSM w Poznaniu
 3. WIOSENNY RAJD ROWEROWY DO LUSOWA
 4. Koncert Muzyki Polskiej z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości
 5. "MłODE TALENTY" 2018
 6. "Złota rybka"
 7. „Festiwal Indian obu Ameryk”
 8. „W KRAINIE OPERETKI”
 9. BAJECZNE SPOTKANIE Z POEZJĄ
 10. Punkt mobilny 60+
 11. Koncert „Wiosenne inspiracje w sztuce i muzyce”
 12. Koncert z okazji Dnia Kobiet 2018
 13. Ferie ze "Stokrotką" - II tydzień
 14. Ferie w "Stokrotce" 2018 - I tydzień
 15. Balik karnawałowy 2018
 16. KONCERT NOWOROCZNO-MUSICALOWY 2018
 17. Koncert kolęd i pastorałek
 18. Jasełka 2018
 19. „Wilk i zając”
 20. Spotkanie z z-cą Prezydenta UMP
 21. Turniej Szachowy 2018
 22. Przedstawienie teatralne „Pastorałka”
 23. Czytanie "Wesela"
 24. "NIEBIESCY DZIECIOM" - podsumowanie
 25. Przygody krasnala Hałabały
 26. NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 2017
 27. VII POZNAŃSKA JESIEŃ GITAROWA
 28. "W BARWACH JESIENI"
 29. Spartakiada 2018
 30. Profilaktyka onkologiczna - warsztaty
 31. „TU NADAJE PTASIE RADIO”
 32. Bieg Kwiatowy 2017 - lista zwycięzców
 33. Wakacje ze "Stokrotką" 2017 - III turnus
 34. Wakacje ze "Stokrotką" 2017 - II turnus - zdjęcia
 35. Warsztaty w Ośrodku Edukacji Leśnej "Łysy Młyn"
 36. Małe Formy Wypoczynku 2017 - I turnus - zdjęcia
 37. Koncert skrzypcowy
 38. Występ uczestników zajęć baletowych
 39. Koncert gitarowy
 40. Stokrotki na pikniku stowarzyszenia "Nasze Serce"
 41. Wystawa prac uczestników zajęć plastycznych
 42. Koncert zespołu "Stokrotki"
 43. "Pod Parą" 2017
 44. Koncert dyplomowy młodzieży ze Szkoły Muzycznej im. F. Chopina
 45. Wernisaż i wystawa obrazów Jarosława Jóźwiaka
 46. XIV Przegląd Teatrów Szkolnych i Przedszkolnych
 47. "Czerwony kapturek"
 48. Profilaktyka zdrowia w "Stokrotce"
 49. "MŁODE TALENTY 2017"
 50. Warsztaty fokusowe dla seniorów
 51. Warsztaty wyplatania
 52. Koncert wiosenny 2017
 53. Koncert z okazji Dnia Kobiet 2017
 54. Zabawa karnawałowa dla mieszkańców
 55. Ferie 2017 ze "Stokrotką" - I tydzień
 56. Koncert Noworoczny 2017
 57. Podsumowanie sezenu brydżowego 2016
 58. Turnieje z kazji XXX-lecia DK "Stokrotka"
 59. Przeniesienie prochów Powstańców Wielkopolskich - 2016
 60. Uroczystość 30-lecia DK" Stokrotka"
 61. Mikołajki 2016
 62. XVI Festiwal Sztuki VERBA SACRA w DK Stokrotka
 63. Koncert Pieśni Patriotycznych 2016
 64. Poznańska Jesień Gitarowa 2016
 65. KONCERT pt. „W BARWACH JESIENI”
 66. SENIORALNI-Poznań 2016
 67. "Niebiescy Dzieciom" - podziękowania
 68. Spotkanie z Jackiem Hałasikiem,
 69. Koncert "W krainie opery"
 70. "Jesień u Kubusia Puchatka" - zdjęcia
 71. XXV Jubileuszowy Bieg Kwiatowy - zdjęcia
 72. Wakacje ze "Stokrotką" - IV turnus
 73. Wakacje ze "Stokrotką" III turnus
 74. Wakacje ze "Stokrotką" II turnus cd.
 75. Wakacje ze "Stokrotką" - warsztaty w cukierni "Luna"
 76. Wakacje ze "Stokrotką" - zdjęcia z I turnusu
 77. Małe Formy Wypoczynku - wizyta w Time Creator
 78. "Poznański Czerwiec 1956-plakat na 60.rocznicę"
 79. KONCERT SKRZYPCOWY pt:"Smyki ze smykiem"
 80. Dni Kultury Japońskiej
 81. KONCERT GITAROWY
 82. Występ "Stokrotek" na festynie pirackim
 83. Wernisaż obrazów Małgorzaty Hirsch
 84. Obchody 60.rocznicy POZNAŃSKIEGO CZERWCA 1956
 85. XIII Przegląd Teatrów Szkolnych i Przedszkolnych
 86. „Pierwsze kroki na estradzie”
 87. Wycieczka do Gródu Grzybowo
 88. Koncert Dyplomowy
 89. Kot w butach
 90. "Od Ordonki do Opery"
 91. Warsztaty plecionkarskie - rattan
 92. „Śródeckie Historie” w "Stokrotce"
 93. Zjazd postaci z bajek w Akademii Pana Kleksa"
 94. Koncert z okazji DNIA KOBIET
 95. Warsztaty plastyczne z historią w ramach obchodów 1050 rocznicy Chrztu Polski
 96. Koncert „Jej wysokość Anna German”
 97. Warsztaty filcowania - zdjęcia
 98. Ferie 2016 - II tydzień - zdjęcia
 99. Ferie 2016 ze Stokrotka"
 100. III Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek o „Złota Nutkę”
 101. Turniej brydżowy - 09.01.2016
 102. "Hej kolęda, kolęda..."

logotyp Poznan

 

logo centrum TRAKT RGB

logo brama poznania ichot rgb

Estrada logo

iks

PSCH logo

© 2016 Dom Kultury Stokrotka