Ostatnio dodane

Ostatnie wydarzenia - zdjęcia

galeria DK Stokrotka

mps logo

klub mamy

Integracyjno - edukacyjne spotkania w ramach Klubu Mamy w Domu Kultury "Stokrotka" rozpoczęte !!! Dzieci wraz ze swoimi mamami, słuchając ciekawych piosenek, uczyły się rozpoznawania kolorów i ich nazewnictwa w języku angielskim. Chcemy wspierać rozwój dzieci poprzez zabawy sensoryczne, opowiadanie i tworzenie bajek dla maluchów oraz wspólną zabawę połączoną z edukacją językową. Serdecznie zapraszamy na kolejne ciekawe spotkania - każdy czwartek o godz. 10.30 w Domu Kultury "Stokrotka"

inauguracja 2019

Nowy sezon kulturalny rozpoczęliśmy przedstawieniem Teatru Gili – Gili pt: „CZUŁY DOMEK” w wykonaniu - Igora Fijałkowskiego i Marcina Chomickiego - aktorów Teatru Animacji w Poznaniu. Po przedstawieniu aktorzy zaprosili naszą widownie do wspólnych wesołych tańców i zabaw animacyjnych.

bieg KW 2019

Pomimo typowo jesiennej aury w biegu wzięło udział 128 uczestników.
Atmosfera jak zwykle była gorąca.
Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim którzy bawili się razem z nami serdecznie dziękujemy !

MFW III Foto

Wakacje w Poznaniu wcale nie muszą być nudne.. Przeciwnie.. mogą być bardzo ciekawe ! Za nami 3 turnus atrakcji przygotowany przez Dom Kultury Stokrotka podczas którego odbyły się warsztaty naukowe, warsztaty kulinarne, zwiedzanie Komendy Miejskiej Policji, zabawy w lasku Marcelińskim, warsztaty plastyczne - Letnie Pogotowie Sztuki na Cytadeli, wycieczki na kręgle, gokarty, warsztaty "magnesy plastyczne", programowanie z Minecraftem oraz wycieczka autokarowa do Ośrodka Sportowo - Rekreacyjnego ”IMPULS” w Puszczykowie na zajęcia survivalowe „MALI KOMANDOSI”.

MFW II foto

II tydzień wakacji ze "Stokrotką" to moc kolejnych atrakcji. Tym razem bawiliśmy się na warsztatach mydlarskich wykonując pachnące mydełka, które dzieci mogły zabrać do domu, wypiekaliśmy jadło na zakwasie i uczestniczyliśmy w zabawach integracyjnych prowadzonych przez wojów ze Stowarzyszenia Miłośników Kultury Średniowiecznej. Odwiedziliśmy także Ogród ekologiczny w Wirach, wieżę widokową na Szachtach i bawiliśmy się na terenie lasku Marcelińskiego. Stałym punktem programu którego nie mogło zabraknąć było Letnie Pogotowie sztuki - tym razem na poznańskiej cytadeli, rejs stateczkiem wycieczkowym "Bajka" po Warcie, wakacyjny kurs tańca, programowanie z Minecraftem, zajęcia plastyczne, jazda na torze kartingowym. Tydzień zakończyliśmy wycieczka do Krainy Zabawy "Bogilu" koło Grodziska Wielkopolskiego.

mfw foto 1

Jak co roku wakacje ze "Stokrotką" to czas świetnej zabawy pełen wycieczek, gier i warsztatów. Podczas pierwszego tygodnia bawiliśmy się między innymi na pikniku owocowym w Ogrodzie Ekologicznym w Wirach, warsztatach plastycznych i wakacyjnym kursie tańca. Nie zabrakło również warsztatów w ramach Letniego Pogotowia Sztuki w Starym Browarze, gry terenowej w Bramie Poznania, programowania z Minecraftem i nauki jazdy na gokartach. Na zakończenie w piątek pojechaliśmy na wycieczkę do parku linowego "Cascader" w Kobylnicy. To był tydzień wypełniony wrażeniami !

kmpim2019
Koncert Piosenek Polskich i Musicalowych
w wykonaniu studentów Prywatnego Policealnego Studium Sztuki Wokalneji
Towarzystwa Muzycznego Schola Cantorum Posnaniensis
podkierunkiem dr Barbary Tritt.. Jak zawsze świetne wykonanie !

zespol

Sezon kulturalny zakończyliśmy wernisażem i wystawą prac uczestników zajęć plastycznych w DK„Stokrotka” pt. „Radość tworzenia”
oraz występem solistek i solistów zajęć muzycznych.

koncert zc 2019 zak

Koncert Gitarowy w wykonaniu uczestników zajęć muzycznych Zenona Cioska
z udziałem gościa Tomasza Dziubińskiego znanego poznańskiego gitarzysty rock&roll'owego.

 

finisaż 2019

Finisaż i licytacja obrazów Jolanty Silskiej- Hałupki pt:„Wiosenne inspiracje” – Dochody z aukcji w całości przekazane zostaną na leczenie terapią protonową córki dr Agnieszki Wagner. Cieszymy się, że oprócz podziwiania pięknych prac, mogliśmy także włączyć się w akcję charytatywną !

koncert dyplom

Dnia 23 maja wystąpiła na naszej scenie utalentowana młodzież z Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. Fryderyka Chopina
oraz Szkoły Talentu pod kierunkiem prof. Tomasza Walczaka i Marcina Dęgi. Piękne utwory i wspaniałe wykonanie.

wycieczka seniorow 2019

Integracyjna całodniowa wycieczka autokarowa z seniorami do Gospodarstwa Agroturystycznego. "Chata pod Żurawiem" k/ Nowego Tomyśla.
Nawet niska temperatura (ok. 10°C) nie popsuła humoru i pogody ducha naszym kochanym seniorom.

warsztaty rodzinne decupage

Rodzinne warsztaty " Decoupage- dekorowanie ozdobnych magnesów" zorganizowane w ramach VII Poznańskich Dni Rodziny.
Zadowoleni rodzice, szczęśliwe dzieci i wspaniałe prace wykonane pod kierunkiem p. Ewy Langer.

dr dolittle

To kolejne przedstawienie dla dzieci wykonaniu Studia Teatralnego Krak-Art.
Tym razem poznawaliśmy przygody najsłynniejszego weterynarza dr Dolittle.
Jak zawsze nie zabrakło humoru, interakcji z naszymi młodymi widzami oraz morału płynącego z opowieści.
Mnóstwo dobrej zabawy !
Widowisko zostało przygotowane w ramach VII Poznańskich Dni Rodziny.

koncert PW

Koncert Muzyczny pt: „Powitanie Wiosny” w wykonaniu uczestników zajęć muzycznych – piano, gitara, skrzypce,saksofon, wiolonczela i śpiew

latający kufer

Przedstawienie teatralne dla dzieci pt. „Latający Kufer” –adaptacja baśni Hansa Christiana Andersena
w wykonaniu StudiaTeatralnego Krak-Art

dz kob 2019

8 marca to w naszym Domu Kultury dzień, który świętujemy szczególnie.
Tym razem ten miły wieczór wraz z naszymi Paniami spędziliśmy w towarzystwie świetnych artystów na koncercie pt. „Cała przyjemność po naszej stronie” w wykonaniu:
Piotr Należyty – śpiew
Sławomir Heinrychowski – klarnet i saksofon
Marcina Dęga - pianino
W programie pojawiły się znane polskie i światowe standardy muzyki klasycznej i rozrywkowej.

sniezka foto

TEATR DLA NAJMŁODSZYCH  to propozycja na przyjemne spędzenie popołudnia ze "STOKROTKĄ", ale także sposób aby przekazać dzieciom co jest ważne i jak należy się zachowywać. Tym razem zaprosiliśmy dzieci na przedstawienia teatralne  pt: „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” – adaptacja znane bajki braci Grimm w wykonaniu Studia Teatralnego Krak-Art

przedstawienie ferie2019

W drugim tygodniu ferii również nie zabrakło atrakcji. Rozpoczęliśmy przedstawieniem teatralnym pt. „Cyrk leśnych robaczków” w wykonaniu Studia Teatralnego „Krak-Art” z Krakowa i warsztatem z odczytywania sygnałów od naszych czworonożnych przyjaciół. Obejrzeliśmy także pokaz psich sztuczek. Byliśmy również w kinie "Helios" na naowych przygodach Asterixa i Obelixa i uczestniczyliśmy w warsztatach muzyczno-teatralno-plastycznych.

balik 2019

Ferie zimowe w „Stokrotce” to szczególny czas. Jak co roku na dni wolne od zajęć szkolnych przygotowujemy bogatą ofertę warsztatów, wycieczek i zabaw dla naszych uczestników. Dbamy aby było ciekawie i miło, aby nie zabrakło sportu, zajęć plastycznych i ruchowych, a oprócz sprawdzonych atrakcji odwiedzili nas nowi ciekawi goście. W tym roku I tydzień tradycyjnie rozpoczęliśmy Balikiem Karnawałowym dla najmłodszych, następnie udaliśmy się na wycieczkę autokarową do kina „Helios” na film pt. „Ralph - Demolka w internecie” a po południu bawiliśmy się na zajęciach muzyczno-ruchowych z wykorzystaniem instrumentów. Kolejnego dnia gościliśmy na torze kartingowym w Skórzewie gdzie uczyliśmy się jazdy gokartami. Czwartek minął nam w rytmie Zumby i warsztatów perkusyjnych z Marcinem Rauszem. Oczywiście nie zabrakło stałego punktu w naszym programie czyli Zimowego Pogotowia Sztuki – warsztatów plastycznych organizowanych przez Centrum Sztuki Dziecka.

koledy swiata 2019

Kolejny projekt realizowany przez DK to koncert " Kolędy Świata" w wykonaniu artystów Towarzystwa Muzycznego Schola Cantorium Posnaniesis w Poznaniu. Impreza odbywa się juz po raz kolejny i będzie gościć na stałe w naszym kalendarzu.  Wysłuchaliśmy kolęd solowych oraz wielogłosowych aranżacji w wykonaniu uzdolnionej młodzieży, którą zawsze chętnie gościmy i wspieramy. Kierownictwo muzyczne: prof. Jadwiga Gałęska -Tritt, dr Barbara Tritt.
Fortepian - Szymon Tritt, Sławomir Belak

Koncert dzieci DK

KONCERT NOWOROCZNY w wykonaniu dzieci i młodzieży sekcji muzycznej i tanecznej – vocal, skrzypce, gitara, pianino,
balet, zumba

STO 005

Przepiękny KONCERT NOWOROCZNY zorganizowany dzięki współpracy Rady Osiedla Junikowo i Kwiatowego - występ wybitnych artystów i pedagogów związanych z międzynarodową sceną muzyczną: Bartosz Bryła- skrzypce, Marta Gidaszewska- skrzypce, Mateusz Gidaszewski- skrzypce, Krzysztof Sowiński - piano. Prowadzenie koncertu Andrzej Chylewski.
DO SIEGO ROKU 2019!!!

 

DSC 7129

08.12.2018 w „Stokrotce” odbył się Turniej Szachowy dla uczczenia 100 Rocznicy Powstania Wielkopolskiego oraz odzyskania przez Polskę Niepodległości Impreza ta odbywa się w naszym Domu Kultury już po raz kolejny. Nad jej organizacją i przebiegiem czuwa sędzia klasy międzynarodowej i działacz szachowy Janusz Woda. Impreza ma również na celu popularyzację szachów wśród mieszkańców Osiedla Kwiatowego oraz promocję zdrowego stylu życia i pozytywnego wykorzystania czasu wolnego.

Wyniki turnieju (PDF)

mikolaj2018

Tradycyjnie już 6 grudnia zaprosiliśmy dzieci na spotkanie z MIKOŁAJEM.
Wspólnie obejrzeliśmy również przedstawienie teatralne pt:" Mikołajkowa niespodzianka"
w wykonaniu aktorów ze Studia Teatralnego "Krak- Art".
Magiczny wieczór dla najmłodszych z upominkiem na zakończenie.

 

kocham klasyke 2018

Z cyklu „Kocham klasykę” – wspólne czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego

– wydarzenie w ramach Narodowego Czytania i XVIII Festiwalu Sztuki Słowa Verba Sacra z udziałem reżysera Przemysława Basińskiego

koncert 100lat niepodleglosci

Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych z okazji Święta Niepodległości i 100 Rocznicy Powstania Wielkopolskiego.
Oprawę muzyczną zapewnili Piotr Należyty oraz Marcin Dęga

kwiat paproci
 
10 października zaprosiliśmy  dzieci na kolejne przedstawienie teatralne.
Tym razem wybraliśmy spektakl pt:"LEGENDA KWIATU PAPROCI"
opartej na utworze Józefa Ignacego Kraszewskiego
w wykonaniu Studia Teatralnego "Krak- Art"

otwarcie pz2018

5 października odbyło się uroczyste otwarcie placu zabaw przy ul. Krokusowej i Stokrotkowej. Obiekt został sfinansowany w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego 2018. Swoją obecnością zaszczycił nas Prezydent Miasta Poznania - Jacek Jaśkowiak, z którym wspólnie dokonaliśmy symbolicznego przecięcia wstęgi. Dalszą część naszego osiedlowego festynu wypełniła wspólna zabawa, animacje dla dzieci w wykonaniu aktorów scen poznańskich. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku dla mieszkańców, którzy przyszli świętować razem z nami

DSC 9114

Dziedziniec Urzędu Miasta Poznania w dniu 29 września br. był świadkiem inauguracji cyklu wydarzeń „Senioralni. Poznań 2018”. 
W południe prezydent Miasta Poznania Jacek Jaśkowiak, tworząc analogię do studenckich juwenaliów, przekazał seniorom i seniorkom klucze do miasta, by tym samym oddać Poznań we władanie najstarszym i najbardziej doświadczonym mieszkańcom.
Wzorem lat ubiegłych wręczono także kolejne certyfikaty w ramach akcji „Miejsce przyjazne seniorom”.
W tym roku również Dom Kultury „Stokrotka” otrzymał to wyróżnienie, uroczyście wręczone przez Prezydenta Jacka Jaśkowiaka.
Zdjęcia: Roman Szymański.

bieg 27

Przy pięknej słonecznej pogodzie odbył się już po raz 27 Bieg Kwiatowy o PUCHAR STOKROTKI.
Wspaniała inicjatywa łącząca pokolenia i integrująca społeczność lokalną.
W tym roku Bieg Kwiatowy poświęcony był pamięci Powstańców Wielkopolskich co symbolizowały biało-czerwone zawieszki do medali, które otrzymywali zawodnicy.

Wyniki Biegu Kwiatowego 2018

zak zezonu 2018

Sezon kulturalny zakończyliśmy wernisażem i wystawą prac uczestników zajęć plastycznych w DK „Stokrotka” pt. „Radość tworzenia”. Wystąpili także soliści i solistki z Studia Piosenki, zespołu wokalnego „Stokrotki” oraz dzieci uczestniczące w zajęciach j. angielskiego Musical Babies. Nasi uczestnicy mogli pochwalić się efektami swojej pracy i edukacji artystycznej znajomym i bliskim. Przed nami wakacje.. zabawa i oczywiście Małe Formy Wypoczynku ze "Stokrotką". Natomiast na zajęcia południowe zapraszamy od września !

 

koncert gitarowy
W niedzielne popołudnie 17.06.2018 uczestniczyliśmy w KONCERCIE GITAROWYM na zakończenie sezonu kulturalnego
w wykonaniu uczestników zajęć muzycznych Zenona Cioska.

lufyPM
W niedzielę 20.05 w "Stokrotce" odbył się spektakl pt. "Lufy Pamfletów" w wykonaniu "Teatru Droga".
Była to kolejna propozycja z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości. Spektakl w reżyserii Moniki Jarmark i Moniki Bromer zrealizowany został na podstawie wybranych piosenek, wierszy i dowcipów z życia codziennego społeczeństwa polskiego w czasie okupacji podczas II Wojny Światowej.

PTSz2018

W kolejnej edycji naszego przeglądu teatrów szkolnych i przedszkolnych udział wzięły Szkoła Podstawowa nr 78, Szkoła Podstawowa nr 54, Szkoła Podstawowa nr 72, Dom, Kultury "Stokrotka" oraz Przedszkole nr 38 z Poznania

dyplomanci muz

10 maja przed nasza widownią swoje umiejętności prezentowali dyplomanci ze Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Poznaniu

 

Stokrotka 6

Poznańskie Towarzystwo Sportowe Amatorów „Ogniwo” i Dom Kultury „STOKROTKA” 22.04.2018.zaprosili mieszkańców Osiedli Junikowo i Kwiatowe na wycieczkę rowerową do Lusowa na miejsce spoczynku gen. Dowbór-Muśnickiego dowódcy Powstania Wielkopolskiego

MT2018
II KONKURS PIOSENKI DZIECIĘCEJ "MłODE TALENTY" już za nami - 19.04 . Wspaniali soliści i ich opiekunowie.
W kategorii przedszkola I miejsce zdobyła Zosia Błaszyk z piosenką, " Rękawiczki muzyczne" oraz Zosia Szumska w kategorii szkoła z piosenką, " Pół kroku stąd".

zlota rybka

Naszych najmłodszych zaprosiliśmy na kolejne przedstawienie teatralne  17 kwietnia. Tym razem wspólnie obejrzeliśmy " Złotą rybkę" -  bajkę Aleksandra Puszkina. Lekka forma wspólnej zabawy i współtworzenie spektaklu, uświadomiła dzieciom morał o znaczeniu uczciwości i szacunku.

indianie

Wernisaż i wystawę fotografii Marii Polańskiej pt: „Festiwal Indian obu Ameryk” postanowiliśmy wzbogacić o dodatkową atrakcję - spotkanie z prawdziwymi Indianami.
Nasi egzotyczni goście zagrali dla nas kilka utworów z wykorzystaniem etnicznych instrumentów, włączyli nas we wspólne muzykowanie i zabawę

operetka2018

Koncert Muzyczny w wykonaniu Natalii Majewskiej – śpiew oraz Aleksandry Mazurek – piano.
Mieliśmy okazję wysłuchać najbardziej znanych i lubianych arii operetkowych.

bsp

W dniu 27 marca zaprosiliśmy dzieci na BAJECZNE SPOTKANIE Z POEZJĄ z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru. Dziewczynki i chłopcy z Przedszkola nr 38 i Domu Kultury ' Stokrotka" zaprezentowali wybrane przez siebie wiersze o tematyce dziecięcej. Trzyosobowe jury nagrodziło i wyróżniło wszystkich uczestników za ładną interpretacje i wykorzystanie rekwizytów na scenie.

 

DSCF4250

Dnia 20 i 27 marca wspólnie z Wydziałem Zdrowia UMP zorganizowaliśmy w DK Stokrotka MOBILNY PUNKT przyjmowania wniosków i wydawania Poznańskiej Złotej Karty Seniora, która  upoważnia seniorów po 60 roku życia do korzystania z szerokiej oferty ulg i rabatów w instytucjach miejskich jak i firmach prywatnych. Przyjęto około 150 wniosków.

dzk 2018

Z NAJLEPSZYMI ŻYCZENIAMI DLA WSZYSTKICH PAŃ - wspólnie wysłuchaliśmy koncertu z okazji Dnia Kobiet pt „Bądź moją Muzą”
w wykonaniu Dariusza Łakomego – śpiew i saksofon oraz pianisty Sławomira Sikory.
W programie pojawiły się znane polskie i światowe standardy muzyki rozrywkowej

ferie2

II tydzień ferii był również pełen atrakcji.W poniedziałek gościliśmy teatr "Krak-Art" z przedstawieniem pt. "Zima Kubusia Puchatka". W kinie Helios obejrzeliśmy bajkę " Tedi i mapa skarbów". Na warsztatach teatralnych i artystycznych wykonywaliśmy wspólnie pacynki, malowaliśmy płócienne torby i bawiliśmy się w papierowy teatr "Kamishibai". W Centrum Edukacji Przyrodniczej w Mniszkach wzięliśmy udział w warsztatach garncarskich. Ferie zakończyliśmy na sportowo wycieczką na bowling oraz turniejem tenisa stołowego o Puchar Dyrektora "Stokrotki".

ZPS

Ferie w „Stokrotce” to wyjątkowy czas. Wyjątkowy, ponieważ obfituje w wiele atrakcji, które przygotowujemy już wiele tygodni wcześniej.
Jak co roku są wycieczki autokarowe, zajęcia sportowe, plastyczne i spotkania z ciekawymi gośćmi – które nie tylko bawią ale także edukują.

karnawal balik2018

Tym razem początek ferii zimowych zbiegł się z końcem karnawału, dlatego w "Stokrotce" rozpoczęliśmy od baliku przebierańców dla najmłodszych.
Były konkursy, poczęstunek i wspaniała zabawa z kolorowymi balonami.

koncert n2018

Koncert „Music in the spotlight” w wykonaniu Studentów Prywatnego Policealnego Studium Sztuki Wokalnej oraz uczennic kursu wokalnego VOCALART junior.
Gościnnie wystąpił Łukasz Trochomiak - tenor oraz Szymon Tritt - fortepian.
Koncert pod kierownictwem muzycznym Barbary Tritt to zawsze wysoka klasa dlatego w niedzielne popołudnie sala widowiskowa zapełniła się ponownie po brzegi.

konc koled 2018

Koncert w wykonaniu dzieci i młodzieży sekcji muzycznej i teatralnej ( vocal, skrzypce, gitara, pianino, balet,) zgromadził bardzo liczna widownię.
Takie imprezy pokazują jak dużo radości zarówno dzieciom jak i osobom dorosłym dają miejsca w których można rozwijać pasję i zainteresowań młodego pokolenia.
Pomimo śnieżycy za oknami "Stokrotka" była wypełniona po brzegi rodzicami i dziadkami którzy przyszli podziwiać występy swoich pociech.

jaselka

W ramach spotkań międzypokoleniowych nasz Klub Seniora odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 38 im. Orlego Gniazda z ul. Junikowskiej z przedstawieniem Jasełek. Piękny i wzruszający występ z kolędami, muzyką i przesłaniem noworocznym. Podziękowania dla p. Dyrektor Ali Dzierbickiej za umożliwienie występu oraz dla nauczycieli: Kamili Stawnej, Pauliny Spich, Izabeli Sobkowiak i Marty Kostusiak za przygotowanie młody aktorów

wilk zajac

Przedstawienie teatralne dla dzieci pt: „Wilk i zając” w wykonaniu Studia Teatralnego „Krak-Art” z Krakowa. W spektaklu wykorzystano postacie Wilka i Zająca ze znanego i popularnego rosyjskiego filmu animowanego " Nu, pagadi" ( "Ja ci pokażę") Wiaczesława Kotionoczkina. Świetna gra aktorów, spektakl rozśmieszał, a zarazem uczył dzieci odpowiednich zachowań w konkretnych sytuacjach życiowych.

spotknie z UMP

Podczas ostatniego spotkaniu Klubu Seniora odwiedził nas z-ca Prezydenta Miasta Poznania - Jędrzej Solarski, który złożył naszym klubowiczom noworoczne życzenia oraz przekazał informacje o nowych inicjatywach skierowanych do seniorów - między innymi o Poznańskiej Złotej Karcie – skierowanej do mieszkańców miasta Poznania którzy ukończyli 60 rok życia.

szachy2018

Turniej Szachowy Domu Kultury STOKROTKA rozegrany został w dniu 28.12.2017 r. dla uczczenia 99 rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego pod hasłem - „1018 Pamiętamy”

Kliknij tutaj aby zobaczyć zdjęcia

Wyniki -plik pdf

mikolaj 2017

Przedstawienie teatralne dla dzieci pt. „Pastorałka” w wykonaniu Teatru Krokodyl z Poznania to kolejna okazja nie tylko aby się dobrze bawić ale także dowiedzieć się jakimi wartościami warto kierować się w życiu. Na zakończenie dzieciaki miały okazję spotkać się z Mikołajem. Każdy z małych widzów otrzymał słodki upominek..

 1. Czytanie "Wesela"
 2. "NIEBIESCY DZIECIOM" - podsumowanie
 3. Przygody krasnala Hałabały
 4. NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 2017
 5. VII POZNAŃSKA JESIEŃ GITAROWA
 6. "W BARWACH JESIENI"
 7. Spartakiada 2018
 8. Profilaktyka onkologiczna - warsztaty
 9. „TU NADAJE PTASIE RADIO”
 10. Bieg Kwiatowy 2017 - lista zwycięzców
 11. Wakacje ze "Stokrotką" 2017 - III turnus
 12. Wakacje ze "Stokrotką" 2017 - II turnus - zdjęcia
 13. Warsztaty w Ośrodku Edukacji Leśnej "Łysy Młyn"
 14. Małe Formy Wypoczynku 2017 - I turnus - zdjęcia
 15. Koncert skrzypcowy
 16. Występ uczestników zajęć baletowych
 17. Koncert gitarowy
 18. Stokrotki na pikniku stowarzyszenia "Nasze Serce"
 19. Wystawa prac uczestników zajęć plastycznych
 20. Koncert zespołu "Stokrotki"
 21. "Pod Parą" 2017
 22. Koncert dyplomowy młodzieży ze Szkoły Muzycznej im. F. Chopina
 23. Wernisaż i wystawa obrazów Jarosława Jóźwiaka
 24. XIV Przegląd Teatrów Szkolnych i Przedszkolnych
 25. "Czerwony kapturek"
 26. Profilaktyka zdrowia w "Stokrotce"
 27. "MŁODE TALENTY 2017"
 28. Warsztaty fokusowe dla seniorów
 29. Warsztaty wyplatania
 30. Koncert wiosenny 2017
 31. Koncert z okazji Dnia Kobiet 2017
 32. Zabawa karnawałowa dla mieszkańców
 33. Ferie 2017 ze "Stokrotką" - I tydzień
 34. Koncert Noworoczny 2017
 35. Podsumowanie sezenu brydżowego 2016
 36. Turnieje z kazji XXX-lecia DK "Stokrotka"
 37. Przeniesienie prochów Powstańców Wielkopolskich - 2016
 38. Uroczystość 30-lecia DK" Stokrotka"
 39. Mikołajki 2016
 40. XVI Festiwal Sztuki VERBA SACRA w DK Stokrotka
 41. Koncert Pieśni Patriotycznych 2016
 42. Poznańska Jesień Gitarowa 2016
 43. KONCERT pt. „W BARWACH JESIENI”
 44. SENIORALNI-Poznań 2016
 45. "Niebiescy Dzieciom" - podziękowania
 46. Spotkanie z Jackiem Hałasikiem,
 47. Koncert "W krainie opery"
 48. "Jesień u Kubusia Puchatka" - zdjęcia
 49. XXV Jubileuszowy Bieg Kwiatowy - zdjęcia
 50. Wakacje ze "Stokrotką" - IV turnus
 51. Wakacje ze "Stokrotką" III turnus
 52. Wakacje ze "Stokrotką" II turnus cd.
 53. Wakacje ze "Stokrotką" - warsztaty w cukierni "Luna"
 54. Wakacje ze "Stokrotką" - zdjęcia z I turnusu
 55. Małe Formy Wypoczynku - wizyta w Time Creator
 56. "Poznański Czerwiec 1956-plakat na 60.rocznicę"
 57. KONCERT SKRZYPCOWY pt:"Smyki ze smykiem"
 58. Dni Kultury Japońskiej
 59. KONCERT GITAROWY
 60. Występ "Stokrotek" na festynie pirackim
 61. Wernisaż obrazów Małgorzaty Hirsch
 62. Obchody 60.rocznicy POZNAŃSKIEGO CZERWCA 1956
 63. XIII Przegląd Teatrów Szkolnych i Przedszkolnych
 64. „Pierwsze kroki na estradzie”
 65. Wycieczka do Gródu Grzybowo
 66. Koncert Dyplomowy
 67. Kot w butach
 68. "Od Ordonki do Opery"
 69. Warsztaty plecionkarskie - rattan
 70. „Śródeckie Historie” w "Stokrotce"
 71. Zjazd postaci z bajek w Akademii Pana Kleksa"
 72. Koncert z okazji DNIA KOBIET
 73. Warsztaty plastyczne z historią w ramach obchodów 1050 rocznicy Chrztu Polski
 74. Koncert „Jej wysokość Anna German”
 75. Warsztaty filcowania - zdjęcia
 76. Ferie 2016 - II tydzień - zdjęcia
 77. Ferie 2016 ze Stokrotka"
 78. III Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek o „Złota Nutkę”
 79. Turniej brydżowy - 09.01.2016
 80. "Hej kolęda, kolęda..."

logotyp Poznan

 

logo centrum TRAKT RGB

logo brama poznania ichot rgb

Estrada logo

iks

PSCH logo

© 2016 Dom Kultury Stokrotka